• Anasayfa
  • Oyun
  • Overwatch İçin Kısa Bir Animasyon Daha Yayınlandı!

Yılın En Merak Edilen Oyunu Overwatch'tan Bir Kısa Animasyon Daha Geldi

2
0
0
0
0
Yılın En Merak Edilen Oyunu Overwatch'tan Bir Kısa Animasyon Daha Geldi
Blizzard'ın FPS ve çoklu oyuncu arenasına çok sağlam giriş yapacağı yapımı Overwatch'un çıkışına yaklaşık 2 ay kala bir kısa animasyon filmi daha yayınlandı
Her ne kadar dünya genelinde farklı türde oyun severler mevcut olsa da özellikle FPS türü oyuncular için ayrı bir güzelliktedir. Şu anda kitle bazında MOBA türü oyunlar popüleritesini korumakta olsa da Counter Strike: Global Offensive de hala FPS dünyasının ne denli önemli olduğunu gösteriyor.

Hal böyle olunca popüleritesini yitirmeye başlayan World of Warcraft, Diablo III, Starcraft II gibi efsane oyunlara sahip olan Blizzard, FPS dünyasına geçiş yapmaya karar vermiş ve oyuncu olan her bireyin heyecanla bekledikleri Overwatch'u duyurmuştu.
 

Şimdi ise 24 Mayıs'ta piyasaya çıkacak oyun için çeşitli videolar yayımlayan firma, biraz önce bir kısa film daha yayımladı. Alive adı verilen videoda Overwatch'un Windowmaker karakterinin ve sevimli Tracey arasındaki çekişmesini King's Row haritasında göstermekte. Oldukça iyi yapılan animasyonun da daha önce yayınlanan RECALL adındaki ve Winston'ı içeren animasyonun ardından ikinci kısa animasyonu olduğunu hatırlatalım. Yukarıda Recall adıyla daha önce çıkanı, aşağıda ise Alive adındaki yeni animasyonu görebilirsiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0