• Anasayfa
  • Oyun
  • Overwatch'un Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Platformları Belli Oldu!

Overwatch'un Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Platformları Belli Oldu!

2
1
0
0
0
Blizzard'ın yepyeni FPS oyunu olacak olan Overwarch için biraz önce başlayan Blizzcon'da yepyeni bilgiler geldi.
Bu senenin en beklenen oyunlarından olan Blizzard yapımı Overwatch ile ilgili bilgiler birkaç saat önce başlayan BlizzCon'dan geliyor! Hangisinden başlasak bilemedik. İlk olarak oyundan bahsedelim.

Overwatch için gelen ilk güzel bilgi konsollar için oldu. Çünkü Overwatch PC platformunun yanısıra PlayStation 4 ve Xbox One için de geliyor olacak. Bu da konsol oyuncularının bu muhteşem oyun ile buluşabilmesi anlamına geliyor. Bir diğer bilgi olan çıkış tarihi ise net verilmese de 2016 ilkbaharı olarak verildi. Yani Mart-Nisan ya da Mayıs ayında Overwatch çıkışını gerçekleştirecek.Şimdi ise fiyat konusuna gelelim. Normal fiyatı 40 Euro olan oyunun "Overwatch: Origins Edition " denilen 5 özel skin paketi, Diablo III için Mercy kanadı, Starcraft II için 6 adet oyun içi portresi, Hearthstone için Overwatch Cardback ve World of Warcraft için Winston'ın bebek halini pet olarak verecek olan pektin fiyatı PC için 60 Euro olarak belirlenmiş. Ayrıca Heroes of the Storm için Tracer karakterini de getiren Blizzard, tüm bu paketi 180TL gibi bir fiyata sunacak. Ayrıca PlayStation 4 ve Xbox One için ise 70 Euro olarak fiyat belirlenmiş.
 

Bunlar dışında Mei, D.va ve Genji adlı 3 karakteri de oyuna ekleyen firma bu karakterler ile de yepyeni heyecan yaratacak. Sona ise üzücü haberimizi saklayım. Eğer hali hazırda Overwatch Beta'ya sahip değilseniz artık Beta alımı yapılmayacak. Çünkü BlizzCon'da betadan bahsedilirken isteyen insanlara "Maalesef, zaten elimizde fazlasıyla beta kullanıcısı var. Dolduk taştık" gibi bir tepki verilmesi Beta'nın olası büyütme durumu olmadan ve açık beta sistemine geçilmeden alım yapılmayacağı belli oldu.Ayrıca bir de fiyatı belli olmayan ve her üç platforma da gelecek olan Collector's Edition'da da Origins Edition'da bulunan ürünlerin yanı sıra görsel bir kaynak kitabı, Overwatch müzik albümü ve Soldier 76'nın bir figürü de yer alacak. Ancak şu anda fiyat konusunda bir bilgi bulunmuyor.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0