Merakla Beklenen Overwatch'un Açık Beta ve Çıkış Tarihi Açıklandı!

2
0
0
0
0
Merakla Beklenen Overwatch'un Açık Beta ve Çıkış Tarihi Açıklandı!
Blizzard'ın büyük bir patlama yapması beklenen ve kapalı beta dağıtımında binlerce oyuncunun istediği Overwatch'un çıkış tarihi belli oldu.
Yıllardan beri sağlam yapımlarıyla dikkat çeken Blizzard, yılın bombalarından birini patlatmaya hazırlanıyordu. Oldukça sağlam bir FPS oyunu olacak olan Overwatch'un bu çoklu oyunculu yapısında sağlam bir eğlence ve aksiyon dolu bir oyun olacağı belli.

Hal böyle olunca millet de merakla beklemeye başladı elbet. Şimdi ise o meraklı bekleyiş sona erdi ve oyunun erken erişim için açık beta ve çıkış tarihi de netleşmiş oldu.
 

24 Mayıs 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak olan oyun için ön satıştan sahip olanlara özel 3 Mayıs 2016'da oyun başlıyor olacak. Erken erişim olarak bu tarihte oynanabilir olacak oyunda eğer oyunu ön satıştan alırsanız bu erken erişime bir arkadaşınızı da davet edebileceksiniz.

Eğer oyunu daha satın almadıysanız ise 5–9 Mayıs 2016 tarihleri arasında açık beta yapılacak ve oyunu merak eden ve test etmek isteyen herkes Overwatch'u oynayabilecek. 
 

Oyunun fiyatını hatırlatacak olursak PC'ye özel normal versiyonunun 40 Euro olduğu oyun, PC, XBO ve PS4 platformlarından satın alınabilen "Origins Edition" versiyonu ise 60 Euro fiyata sahip. Son olarak Blizzard hayranlarına özel olacak Collector's Edition'da ise şu anda bir fiyat belli değil. Ancak sağlam olacağı belli.

Eğer Blizzard oyuncusu değilseniz normal versiyonunu satın almanız mantıklı. Fakat WoW, HoTS, StarCraft II, Diablo III ve Hearthstone gibi oyunları da oynuyorsanız Origins Edition'ı almak daha mantıklı. Çünkü Origin's Edition'da oyuna ek olarak Overwatch'ta kullanabileceğiniz 5 özel skin, ayrıca HoTS'a özel Tracer karakteri, WoW için Bebek Winston peti, Hearthstone için Overwatch kart deseni, Diablo III için Mercy kanadı ve SC II için Tracer, Reaper, Pharah, Winston, Bastion ve Soldier: 76 portreleri hediye ediliyor.
 

Son olarak yukarıda belirttiğim fiyatların 29 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli olduğunu söyleyeyim. Eğer daha geç almayı planlıyorsanız kıyıya köşeye biraz daha fazla para ayırmanız gerekecek.

Oyunu merakla bekliyoruz. Şahsen Gamescom'da denediğimde mükemmel bir oyun olarak gördüğümü söyleyebilirim. Eğer almayı planlıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, fakat emin değilseniz açık betada test etmeniz ve sonradan karar vermeniz daha doğru olacaktır.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0