Pokemon Go'ya Rakip Oyun: Mario Skate

0
0
0
0
0
Pokemon Go'ya Rakip Oyun: Mario Skate
Nintendo'dan Pokemon Go'ya rakip olacak olan oyun Mario Skate, yakında bizlerle buluşacak.
Teknoloji her geçen gün gelişmeye ve hayatımızın her anını etkilemeye devam ediyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde hayatımız hem daha kolay hem de daha eğlenceli hale geliyor. Teknoloji sayesinde sanal alem, gerçek alem olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Teknoloji böyle hızla gelişirken oyun konsolları da yerinde durmuyor. Kullanıcılarına en iyisini vermek adına teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanıyorlar.

Oyun yapımcıları da teknolojideki bu hızla gelişmeye davetsiz kalmıyorlar. Grafikleri ve oynanabilirliği hep en iyi ve en gerçekçi seviyede tutmaya çalışıyorlar. Oyunlar artık ekranlardan taşıp hayatımızın içerisine girmeye başladılar. Geçtiğimiz günlerde Japon oyun yapımcıları Pokemon Go oyununu duyurdular. Pokemon Go ile gerçek hayatımızda Pokemon eğitmeni olabileceğiz. Geliştirelen sistem ile yolda yürürken oyunumuzu oynayabileceğiz. Pokemon daha piyasaya çıkmadan ortalığı kasıp kavurdu. 

Rakip firmalar bu duruma tabiki sessiz kalmadılar. Nintendo oyun firması Pokemon Go'nun karşısına dev bir rakip çıkartmaya hazırlanıyor: Mario Skate. Herkesin yakından tanıdığı adeta ailemizin bir ferdi olan Super Mario artık hayatımızın içerisinde bizimle birlike olacak. Mario Skate oyunu ile birlikte hepimiz birer Super Mario olabileceğiz. Oyun için geliştirelen özel bir kaykay ve gözlük sayesinde evden dışarıya çıktığımız her yer bizim yeni oyun alanımız olacak. Hem kaykay sürme keyfini hemde Super Mario keyfini bir arada yaşayabileceğimiz süper bir oyun bizleri bekliyor. Eğer ki aranızda hala daha kaykay sürmeyi bilmeyenler varsa bizden söylemesi şimdiden kaykay sürmesini öğrenin.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0