Oyun Severler GTA 5'i Nasıl Oynuyorlar?

0
0
0
0
0
Oyun Severler GTA 5'i Nasıl Oynuyorlar?
​GTA 5, şu anda dünya genelinde tartışmasız en popüler oyun. Bu oyunla ilgili aylarca ‘acaba minimum sistem gereksinimleri ne olacak?’, ‘bilgisayarım oyunu kaldıracak mı?’ gibi soru ve sorunlarla karşılaştık. Daha PC versiyonu çıkmamış olsa da Xbox  kullanıcıları, oyunun keyfine varmış durumdalar.

GTA 5, şu anda dünya genelinde tartışmasız en popüler oyun. Bu oyunla ilgili aylarca ‘acaba minimum sistem gereksinimleri ne olacak?’, ‘bilgisayarım oyunu kaldıracak mı?’ gibi soru ve sorunlarla karşılaştık. Daha PC versiyonu çıkmamış olsa da Xbox kullanıcıları, oyunun keyfine varmış durumdalar. 

Herkesin bir GTA oynama tarzı vardır. Youtube’da Dustin Kaufman isimli bir kullanıcı, farklı GTA oyuncularının oyunlarından bazı kesitler sunarak nasıl oynadıklarını ortaya çıkarmış. Kimisi aracıyla tepeler arasında uçarken, kimisi de yolda yürüyen insanları ezmekten keyif alıyor. (değişik fantezisi olanlar zaten hemen kendini belli ediyor)

Aşağıda Youtube kullanıcısının hazırladığı videoyu izleyeceksiniz. Bakalım siz de kendinizden bir şeyler bulacak mısınız? (PC versiyonunda oynamak isteyenler Mart ayını beklemek zorundalar)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0