• Anasayfa
  • Oyun
  • Özel Üretim Beyaz Xbox One'lar Ne Kadara Satıldı?

Özel Üretim Beyaz Xbox One'lar Ne Kadara Satıldı?

0
0
0
0
0
Özel Üretim Beyaz Xbox One'lar Ne Kadara Satıldı?
Beyaz renkteki bir Xbox One için en fazla kaç para verirdiniz? Ebay'de satışa çıkan sayılı beyaz renkteki cihazlar, bir kaç adet Xbox One alınabilecek fiyata satıldı.
Microsoft'un 22 Kasım'da satışa sunduğu yeni nesil eğlence ve oyun konsolu Xbox One'ın özel sürümleri oldukça ilgi çekiyor. Titanfall'a özel sürüm kadar, beyaz renkteki sürümü de oyuncular tarafından elde edilmek istenenler arasında yer alıyor. Ancak bu sürüm sayılı sayıda üretildiği için bulsanız dahi, uçuk rakamlara satılmakta.

Dünyanın en ünlü e-ticaret sitelerinden biri olan Ebay’de, Xbox One’ın beyaz sürümüne sahip bazı Microsoft çalışanları, cihazlarını satmaya başladı. Dünya üzerinde şu an için 10 adet bulunan beyaz renkteki cihazların her biri, 3500-4000  Dolar gibi bir fiyata satıldı. Tabi beyaz sürüme sahip başka Microsoft çalışanları cihazı ne zaman, ne kadara satacağı ya da satıp satmayacağı merak edilen bir konu.

Henüz Microsoft cephesinden beyaz renkli Xbox One’ın ne zaman seri üretime geçeceğine ait bir açıklama yapılmadı. Ancak tahminler, Eylül ayında ülkemizde satışa sunulacak Xbox One’ın beyaz sürümünün Ekim ayında piyasaya çıkacağı yönünde.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0