• Anasayfa
  • Oyun
  • Ödünüzü Kopartacak Türk Yapımı Korku Oyunu: Palyaço Evi

Ödünüzü Kopartacak Türk Yapımı Korku Oyunu: Palyaço Evi

1
0
0
0
0
Self’in yapımcısı Ahmet Keleş’in daha önce benzeri bulunmayan bir korku oyunu olan Palyaço Evi, Android ve iOS platformlarında indirmeye sunuldu.
Kapana kısıldığınız odalardan kurtulmaya çalıştığımız oyunların değişik bir çekiciliği var. Zengin bir içerikle hazırlanmış bu tarz oyunlar, içerisine korku ögelerinin katılmasıyla birlikte daha da oynanabilir bir kıvama geliyor. Türk yapımı olan Palyaço Evi de tıpkı bu saydığımız özellikleri içerisinde barındıran bir oyun.

Ruh hastası palyaçolarla dolu bir oda içerisinde mahsur kaldığınız oyunda, platform içerisine gizlenen anahtarı bularak odadan çıkmaya çalışmanız gerekiyor. Tabii bu palyaçolar eline 3 tane top fırlatıp bizi güldürmeye çalışanlardan değil, baya ödünüzü kopartacak kadar korkunçlar. Türk yapımı mobil ve PC platformunda çalışan oyunlar görmek, bizleri ayrı bir sevindiriyor. Özellikle korku tabanlı olan bu oyuna bir göz atmanızı tavsiye ederim.Windows, Mac ve Linux’u destekleyen oyunun mobil platformu için indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Palyaço Evi


 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0