• Anasayfa
  • Oyun
  • 2016'nın En Bomba MOBA'sı Olacak Paragon'dan Yepyeni Video!

2016'nın En Bomba MOBA'sı Olacak Paragon'dan Yepyeni Video!

1
0
0
0
0
2016 yılında çıkması beklenilen muhteşam yapım Paragon için yeniden bir tanıtım videosu geldi.
Günümüzün en popüler oyun türlerinden biri olan MOBA için özellikle Smite adlı yapım farklılık yaratmıştı. Her ne kadar LoL ve DotA 2 kadar ün yakalayamasa da MOBA oyunculuğunu TPS olarak sunmasıyla farklılık yaratmış ve bu sektörü bir nebze de olsa ileri taşımıştı.

Şimdi ise MOBA için tabuları yıkacak bir yapım geliyor. Paragon adını alacak olan oyun aslen bir MOBA oyunu. Ancak Yine Smite gibi TPS olarak oynanacak oyunda Smite'ın da üstüne çıkacak özelliği ise aslında MOBA oyununu TPS olarak sunmak değil, bir TPS yapımını MOBA olarak sunması şeklinde özetleyebiliriz.Eğer kafanızı karıştırdıysam şöyle söyleyeyim. Bir TPS oyunu hayal edin. Haritası ise MOBA'lardaki gibi mid, lane olarak olsun. Adamı komple bir shooter oyunu gibi yönlendirdiğiniz, kafaya, ayağa vs istediğiniz gibi nişan seçeneği veren klasik TPS dinamikleri olsun. Sanırım daha açıklayıcı oldu. Hala karşmaşık geldiyse aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz;
 

PC ve PlayStation 4'e çıkacağını bildiğimiz bu yapım 2016'nın en bomba MOBA'sı olmaya şimdiden aday ve aşağıda göreceğiniz yeni yayınlanan videosu ile de oyun için görüntüler ve bazı bilgiler edinmeniz de mümkün. Hatta büyük ihtimalle bu Paragon'un çıkışı ardından binlerce Shooter seven oyuncular MOBA ile tanışmış olabilir. Çünkü "şimdilik" gördüğümüz kadarıyla hem sağlam bir TPS hem de MOBA olarak olan bu oyun e-Sporculukta bambaşka bir yere sahip olacağa benziyor.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0