• Anasayfa
  • Oyun
  • Dünyanın En Küçük Arabası GTA V'e Geldi!

Dünyanın En Küçük Arabası GTA V'e Geldi!

1
1
0
0
0
Dünyanın En Küçük Arabası GTA V'e Geldi!
Dünyanın en küçük arabası olarak Guinness Rekorlar Kitabı'nda yer edinen Peel P50, artık GTA 5'e getirildi ve bu minik arabayla GTA'da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Sizce dünyanın en küçük arabası nedir? Mini Cooper mı? Yoksa şu meşhur Smart'lar mı? Aslında ikisi de değil. Guinness Rekorlar Kitabı'nda bile yer alarak minikliğini tescilleyen Peel P50 adlı araç şu anda hala dünyanın gelmiş geçmiş en küçük otomobili olarak dikkat çekiyor.

Araba diyince aklımıza gelen 4 tekerlekli araç yerine 3 tekere sahip olan Peel P50, Peel Engineering Company tarafından 1962-1965 yılları arasında üretildi ve kırdığı bu rekor hala geçilemedi. 56kg gibi oldukça hafif bir ağırlığa sahip olan aracı yamuk parketmiş olsanız kaldırıp yerine düzgünce koyabilirsiniz. Ya da yolun ortasında arıza yapsa ittirmek için 2-3 adam bulmaya gerek de kalmıyor. Ki zaten araba haliyle tek kişilik.
 

GTAInside ekibi tarafından yapılan mod ile bu minicik aracı da dilerseniz GTA 5'e ekleyerek tadını çıkarabilirsiniz. Ancak pek zevk de vermeyebilir. Çünkü bu küçük aracın haliyle motoru da küçük ve maksimum olarak 45km'e çıkabiliyor. Tabii yine de şu andaki en popüler araç modlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Eğer bu minik aracı indirmek isterseniz buradaki bağlantıdan indirip oyuna ekleyebilirsiniz. İyi oyunlar!
 

Not: Yukarıda görebileceğiniz v1.1 ile 150km'ye kadar çıkabilir halde yapmışlar. Yani tıngır mıngır değil yaldır yaldır gidebilirsiniz (:
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0