• Anasayfa
  • Oyun
  • PES 2016’nın Demosu ve Yeni Ekran Görüntüleri Yayımlandı!

PES 2016’nın Demosu ve Yeni Ekran Görüntüleri Yayımlandı!

0
0
0
0
0
Pro Evolution Soccer serisinin son oyunu olan PES 2016 için PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 platformları için demosu ve ilk ekran görüntüleri yayımlandı.
Gamescom’dan En İyi Spor Ödülü’nü alarak dönen ve bu yıl FIFA 16’yla ciddi bir rekabet içerisinde olacak olan PES 2016’nın yeni ekran görüntüleri ve demosu için indirme linkleri yayımlandı.

PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 için indirilebilir durumda olan oyunu demosunda şimdilik Juventus, AS Roma, Bayern Munich, Corinthians, Palmeiras,
Brezilya ve Fransa takımları yer alıyor. Stadyum olarak Juventus ve Corinthians Arena’nın seçilebildiği oyunun demo versiyonunda hava şartları ve zorluk seviyesi değiştirilerek 10 dakikaya kadar maçlar yapılabiliyor. PS4 platformu için indirmeye sunulan oyunun boyutu ise 3.1 GB.

Webtekno ekibinin Gamescom etkinliğindeki ilk PES 2016 izlenimlerine buradan, oyunun PlayStation Store’daki PS4 demosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

 PES 2016'nın en yeni ekran görüntüleri

Oyunun yeni ekran görüntüleri ise oldukça heyecan verici. Yıllardır Real Madrid formasıyla görmeye alışkın olduğumuz Iker Casillas’ı ilk kez Porto formasıyla görüyoruz. Maç sırasında hava şartlarının değişmesi ve gol sevinçlerinin oyuncu tarafından kontrol edilebilmesi, PES 2016’da karşımıza çıkan yeniliklerden bazıları. Oyunun yeni ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0