• Anasayfa
  • Oyun
  • PewDiePie, YouTube Kanalında Türk Yapımı Olan Morphine'i Oynadı

PewDiePie, YouTube Kanalında Türk Yapımı Olan Morphine'i Oynadı

1
0
0
0
0
YouTube'ın en popüler oyun kanallarından olan PewDiePie, bizim de kendisine fazlasıyla destek verdiğimiz Kerim Kumbasar'ın Morphine isimli oyununu oynadı.
Geçtiğimiz ayın sonunda sizlere Kerim Kumbasar’ın tek başına geliştirdiği Morphine isimli oyundan bahsetmiştik. Buradaki kilit kısım ise ‘tek başına’ yapmış olması. Steam üzerinden 13 TL karşılığında satın alınabilir durumda olan oyun, dünyanın en önemli YouTuber’larından olan PewDiePie’ın da ilgisini çekmiş.

Yayınladığı son videoda Kerim Kumbasar’ın Morphine oyununu oynayan PewDiePie, belki de Kerim için yapılabilecek en güzel reklamlardan bir tanesini yapmış oldu.

FPS şeklinde oynanan ve gerilim-dram türündeki Morphine, Kerim tarafından "Yaşanmış duygulara dayanarak ortaya çıkmış bağımsız bir video oyunu" olarak tanımlanmış. PewDiePie’ın incelemesini yaptığı Morphine oyununun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. (Felix Arvid Ulf Kjellberg -adamın gerçek adı bu- yine sempatik tavırlarıyla oyunu çok hoş tanıtmış, Kerim adına da ayrıca sevindim)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0