• Anasayfa
  • Oyun
  • Ünlü YouTuber PewDiePie'ın Oyunu Çıkıyor

Ünlü YouTuber PewDiePie'ın Oyunu Çıkıyor

1
0
0
0
0
Ünlü YouTuber PewDiePie'ın Oyunu Çıkıyor
​Dünyanın en tanınmış YouTuber’larından olan PewDiePie, Outerminds ile birlikte yaptığı oyunun bir videosunu yayınladı. 36 milyondan fazla abonesi bulunan YouTube kullanıcısı, oyunun içeriğinin hayranları tarafından oylanarak oluşturulmasını istemişti.Bu yaz tanıtılacak olan oyun, iOS ve Android platformları için yapılmış. 
Dünyanın en tanınmış YouTuber’larından olan PewDiePie, Outerminds ile birlikte yaptığı oyunun bir videosunu yayınladı. 36 milyondan fazla abonesi bulunan YouTube kullanıcısı, oyunun içeriğinin hayranları tarafından oylanarak oluşturulmasını istemişti.Bu yaz tanıtılacak olan oyun, iOS ve Android platformları için yapılmış. 

YouTuber’ların kazançlarını açıkladığımız şuradaki haberimizden de hatırlayacağınız üzere PewDiePie’ın yıllık kazancı 8.5 milyon dolar civarında. (o kadar para kazanıyorsun, 8 bitlik yerine daha iyi grafiklerde bir oyun yapsaydın bari) Kazancını oyun üzerinden gerçekleştiren İsveç asıllı YouTuber Felix Arvid Ulf’un oyununu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0