• Anasayfa
  • Oyun
  • Planets3 Oyunu Minecraft'a Rakip Olarak Geliyor!

Planets3 Oyunu Minecraft'a Rakip Olarak Geliyor!

0
0
0
0
0
Planets3 Oyunu Minecraft'a Rakip Olarak Geliyor!
Son bir kaç yılın en çok oynanan oyunlarının listesi yapılsa hiç şüphesiz ki Minecraft bu listenin üst sıralarında yer alır. Oyunculara sunduğu özgür dünya ile coğu oyuncunun beğenisini kazanan Minecraft her geçen gün daha da büyüyor.
Son bir kaç yılın en çok oynanan oyunlarının listesi yapılsa hiç şüphesiz ki Minecraft bu listenin üst sıralarında yer alır. Oyunculara sunduğu özgür dünya ile coğu oyuncunun beğenisini kazanan Minecraft her geçen gün daha da büyüyor. Öyle ki Minecraft'ın Playstation 3 ve Xbox 360 versiyonları dahi inanılmaz derece yüksek satılıyor. Bir oyunun hem PC'de hemde konsollarda bu kadar fazla satması bu oyunun başarısını gösterir hiç şüphesiz ki.

Ancak görünüşe göre Minecraft'ın bu tahtı sallanmaya başlayacak gibi duruyor. Planets3 adlı oyun şuanda Kickstarter'da bağış toplamaya başladı bile. Bu oyuna genel olarak baktığımızda özellikleri açısından Minecraft'ile bire bir benzeştiğini rahatlıka söyleyebiliriz. Ama grafik açısından baktığımızda Planets3 gerçekten Minecraft'tan bir kaç gömlek üstün durumda. Eğer Planets oyunu istediği bağışı Kickstarter'dan toplarsa ki kesinlikle toplayacağını düşünüyorum Minecraft'a çok ciddi bir rakip geliyor. Hatta belki de Minecraft'ı tahtından edecek bir rakip.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0