• Anasayfa
  • Oyun
  • Plants Vs Zombies: Garden Warfare'ın PC Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı

Plants Vs Zombies: Garden Warfare'ın PC Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı

1
0
0
0
0
Plants Vs Zombies: Garden Warfare'ın PC Sürümünün Çıkış Tarihi Açıklandı
PopCap tarafından geliştirilen Plants Vs Zombies oyun serisinin yeni oyunu Plants Vs Zombies: Garden Warfare'ın PC versiyonunun çıkış tarihi açıkandı. 
PopCap tarafından geliştirilen Plants Vs Zombies oyun serisinin yeni oyunu Plants Vs Zombies: Garden Warfare'ın PC versiyonunun çıkış tarihi açıkandı. Oyun halihazırda Xbox 360 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmüştü ve geriye sadece PC platformuna çıkışı kalmıştı. Oyunun yapımcısı PopCap'ın açıkladığına göre Plants Vs Zombies: Garden Warfare oyunu 24 Haziran tarihinde Amerika için ve 27 Haziran tarihinde ise Avrupa için çıkış yapacak. Bugüne kadar çıkan Plants ve Zombies oyunları Tower Defense şeklinde bir oynanışa sahip idi ancak bu seferki oyun TPS (Third Person Shooter) olacak.


PopCap oyunu geliştirirken Valve'ın başarılı FPS oyunu Team Fortress 2'den esinlendiklerini söylemişti. Oyunun birden fazla multiplayer modunun bulunacağını düşünürsek oyuncuların birbiri ile karşılaşacağı multiplayer modunda Team Fortress 2'den esinlenmelerin bulunması iyi olacaktır. Bunun dşında oyunun Co-Op modları da bulunacak bu modlarda karşımıza gelen zombileri öldürmeye çalışacağız. Kısacası oyun temelde yine Tower Defense benzeri bir oyun olacak ancak bu sefer tek bir karakteri yöneterek üzerimize gelen zombi ordusunu takım arkadaşlarımız ile birlikte yok etmeye çalışacağız.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0