Playstation 4'e 1.62 Güncellmesi Geldi

1
0
0
0
0
Playstation 4'e 1.62 Güncellmesi Geldi
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 4 Avrupa için 29 Kasım tarihinde piyasaya çıkmıştı. O tarihten bu yana Playstation 4'e bir kaç defa güncelleme gelmişti bu güncellemelerden yanlızca bir tanesi büyük boyutluydu ve epeyce kapsamlıydı.
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 4 Avrupa için 29 Kasım tarihinde piyasaya çıkmıştı. O tarihten bu yana Playstation 4'e bir kaç defa güncelleme gelmişti, bu güncellemelerden yanlızca bir tanesi büyük boyutluydu ve epeyce kapsamlıydı.

Sony firması Playstation 4'e yeni bir güncelleme hazırladı. Playstation 4'ün yeni güncellemesi 1.62'nin boyutu 336 MB bu güncellemenin getirdiklerine baktığımızda göze çarpan hiç bir şey görünmüyor. 1.62 güncellemesi daha çok Playstation 4'ün işletim sisteminin daha stabil çalışması için hazırlanmış bir güncelleme gibi görünüyor. 

Özellikle Sony'nin GDC etkinliğinde tanıttığı sanal gerçeklik cihazından hemen sonra böyle bir güncellemenin gelmesi 1.62 güncellemesinin sanal gerçeklik cihazı ile ilgili bir güncelleme olabileceği söylentilerini ortaya çıkardı. Ancak her halükarda Sony'nin tanıttığı sanal gerçeklik cihazının çıkmasına en az 1 sene olduğunu düşünürsek bu söylentinin asılsız olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0