• Anasayfa
  • Oyun
  • Playstation 4 1.70 Güncellemesinin Çıkış Tarihi Kesinleşti

Playstation 4 1.70 Güncellemesinin Çıkış Tarihi Kesinleşti

0
0
0
0
0
Playstation 4 1.70 Güncellemesinin Çıkış Tarihi Kesinleşti
Uzunca bir süredir çıkış yapması beklenen Playstation 4'ün güncellemesinin çıkış tarihi nihayet belli oldu. Playstation 4'e gelecek olan 1.70 güncellemesi pek çok yeniliği içine barındıracak bu güncellemenin bu kadar beklenmesinin en büyük nedeni de bu güncelleme ile birlikte eklenecek olan yeniliklerin çok önemli olması
Uzunca bir süredir çıkış yapması beklenen Playstation 4'ün güncellemesinin çıkış tarihi nihayet belli oldu. Bildiğiniz üzere Playstation 4'e gelecek olan 1.70 güncellemesi pek çok yeniliği içine barındıracak bu güncellemenin bu kadar beklenmesinin en büyük nedeni de bu güncelleme ile birlikte eklenecek olan yeniliklerin çok önemli olması.

Bu yeniliklerden en önemlisi HDMI üzerinden görüntü kaydı almayı engelleyen HDCP yasağını kalkması hiç şüphesiz ki. Ayrıca Playstation 4 1.70 güncellemesi ile birlikte artık oyunları önceden satın alıp yükleme işlemlerine başlayabilecağiz. Bu iki özellik başlı başına 1.70 güncellemesinin önemini anlatıyor. Hal böyle olunca oyuncular bu güncelleme için sabırsız bir şekilde bekliyordu. Sony, Playstation blogunda 1.70 güncellemesinin geliştirme işlemlerinin bittiğini ve şu anda bu güncellemeyi test ettiklerinden bahsetmişti ve çok kısa bir süre sonra güncellemenin yayınlanacağından bahsetmişlerdi.

Aradan 1-2 hafta geçmesine rağmen güncelleme halen yayınlanmayınca Sony kullanıcılarından özür dilemişti ve nihayet Playstation 4'ün 1.70 güncellemesinin kesin çıkış tarihi açıklandı. Bizim de daha öncesinden tahmin ettiğimiz gibi güncelleme Nisan ayının son günlerinde piyasaya çıkacak. Güncellemenin kesin çıkış tarihi ise 30 Nisan olarak belirlenmiş durumda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0