• Anasayfa
  • Oyun
  • Playstation 4'e 3D Blu-Ray Film Oynatma Özelliği Geliyor

Playstation 4'e 3D Blu-Ray Film Oynatma Özelliği Geliyor

1
0
0
0
0
Playstation 4'e gelecek 1.7.5 güncellemesi ile birlikte artık 3D Blu-Ray film oynatabileceksiniz.
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu Playstation 4'e yeni bir güncelleme geliyor. 1.7.5 güncellemesi ile birlikte 3D Blu-Ray film oynatma özelliği Playstation 4'te aktif hale gelecek.

Bildiğiniz üzere Playstation 4'te söz verilen ancak ilk etapta aktif edilmeyen pek çok özellik bulunuyordu. Örneğin Playstation 4'te ilk etapta HDCP yasağı bulunuyordu bu yasak nedeni ile HDMI'dan görüntü yakalayamıyorduk ( bunu aşmanın yolları vardı tabi orası ayrı ) daha sonradan gelen bir güncelleme ile birlikte HDCP yasağı kaldırıldı ve Sony'nin söz verdiği gibi HDMI'dan görüntü yakalama sistemi aktif edildi.Playstation 4'ün resmi Twitter sayfasında konsola 1.7.5 güncellemesinin kısa bir süre sonra geleceği ve bu güncelleme ile birlikte 3D Blu-Ray film oynatma özelliğinin aktif edileceği söylendi.

Bildiğiniz üzere Playstation 4'e geçtiğimiz yeni 1.7.4 güncellemesi gelmişti. Bu güncelleme konsola herhangi bir ekstra getirmemişti ve konsolda sorunlu çalışan programların daha stabil hale gelmesi sağlanmıştı. Sony net bir çıkış tarihi vermese muhtemelen 1.7.5 güncellemesi 2-3 hafta sonra yayınlanmış olur. Bu özelliğin de eklenmesinden sonra sıra muhtemelen oyun oynarken konsolu kapattığınızda otomatik olarak kaldığınız yerden devam etme özelliğini eklenmesine gelecektir.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0