• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation 4 İçin Premium Seviyede Kulakiçi Kulaklık Geliyor!

PlayStation 4 İçin Premium Seviyede Kulakiçi Kulaklık Geliyor!

0
0
0
0
0
Sony, kendi üretimi oyun konsolu PlayStation 4 kullanıcılarına özel üst seviye deneyim sunacak kulaklığını duyurdu. 2016 yılında satışa çıkıyor.
Sony'nin satış ve kalite bazında rakiplerinden bir tık önde olan PlayStation 4 adlı konsolu asıl rakibi Xbox One'a göre daha başarılı gibi gözüküyor. Aynı zamanda kalitesini biraz daha iyileştirmek için çalışmalar yaptığı söylenen PlayStation 4 için şimdi de kulakiçi kulaklık çıkarıyor.

Premium kalitede olacağı vurgulanan ve Dualshock 4 ile uyumlu olacak olan kulaklık ile PlayStation 4 oynayış zevkinizi katlayacağı söyleniyor. Evde fazla ses olduğunda ya da çevrenizi oyun sesleriyle rahatsız etmekten çekindiğinizde sizin için kesin çözüm olacak olan bu kulaklık özellikle korku türü oyunlarda da daha iyi gerilim atmosferi sunabilecek.4 Aralık'ta satışların başlayacağı kulaklık biraz tuzlu olacak. 78 Pound, 90 Euro gibi yüksek bir fiyat etiketi ile sahne alacak olan kulaklık için özel bir gürültü engelleme sistemi bulunuyor. USB ile şarj edilebilen bu aparat 15 saatlik kullanım süresi sunmakta. İlk olarak Birleşik Krallık'ta satışa başlanacak olan kulaklık kademeli olarak Amerika, Avrupa, Avustralya, Yeni Zelanda, Orta Asya ve Afrika'da raflardaki yerini alacak. Ülkemize de gelecek olan cihazın TR piyasasındaki fiyatı ise bilinmiyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0