• Anasayfa
  • Oyun
  • Sony, Rengarenk PlayStation 4'lerini Duyurdu!

Sony, Rengarenk PlayStation 4'lerini Duyurdu!

0
0
0
0
0
Sony'nin konsol bazında en çok satılan ürünü olan PlayStation 4 için Tokyo Oyun Fuarı kapsamında renkli özelleştirme seçeneklerini de duyurdu.
Sony'nin konsol yarışında daima 1. sırada olmasını sağlayan PlayStation'ı bildiğiniz gibi şu anda 4. nesil olarak, yani PlayStation 4 adıyla bulunuyor. sunduğu üst seviye görüntü ve harika exlusive oyunları ile oldukça sevilen PS4'ler hala yüksek miktarlarda satılmaya devam etmekte. Haliyle bu kadar ilgi gören bir konsol için çeşitli yenilikler de yapılmalı.

Bunun da farkında olan Sony, Tokyo Oyun Fuarı kapsamında PlayStation 4 ve DualShock 4'ler için renk seçeneklerini de duyurdu. Kırmızı, beyaz, siyah, mor, sarı ve birçok farklı renk seçeneğine sahip olan konsolların yanında bir de altın, gümüş, siyah ve kristal renk seçeneklerine sahip DualShock 4'ler oldukça hoş görünüyor.Kaplama olarak alınabilen bu aparatları PS4'ün hard disk kısmına takarak farklı renk kombinasyonları çıkarabiliyorsunuz. 6 Kasım'da Japonya'da satışa çıkacak olan bu kaplamalar da 21 Dolar gibi uygun bir fiyat etiketine sahip (Dolar kurunu düşünmeden uygun bence)

Ülkemize ve Avrupa'ya gelip gelmeyeceği belli olmasa da gelme oranının oldukça yüksek olduğu bu renk seçeneklerinin yanında kısa süre içinde farklı renklere sahip DualShock 4'ler de Avrupa'da ve ülkemizde satışa çıkacaktır.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0