• Anasayfa
  • Oyun
  • Darth Vader Temalı Sınırlı Sayıdaki PlayStation 4'ler Ülkemize de Geliyor!

Darth Vader Temalı Sınırlı Sayıdaki PlayStation 4'ler Ülkemize de Geliyor!

3
0
0
0
0
PlayStation'un Battlefront için özel ve sınırlı sayıda ürettiği Darth Vader temalı PS4'ler 17 Kasım'da ülkemizde de satışa çıkacak!
Sizlere buradaki haberimizden de bahsettiğimiz gibi Sony, Star Wars Battlefront şerefine sınırlı sayıda Darth Vader'ın görselini içeren ve özel Dualshock 4 tasarımı da içeren bir PlayStation 4 modelini duyurduğundan bahsetmiştik. Tabii böylesine güzel bir paketi kim istemez ki.

Ancak bu sefer eğer gerçekten istiyorsanız satın alabileceksiniz. Çünkü Sony bu sınırlı sayıdaki PS4 setini ülkemize de getirecek ve 17 Kasım'da dünya ile aynı anda piyasada olacak. Fiyatı mı? Onu şu an için maalesef bilemiyoruz.Resimde de görmüş olacağınız gibi özel tasarımlı 500GB kapasiteli PS4 ve 1 adet Dualshock 4 kolu, Star Wars: Battlefront Deluxe Edition ve 4 adet kupon içeren Star Wars Klasik paketi de verilecek. Bu sebeple fiyatı tabiki daha tuzlu olacaktır. Ancak ülkemizde de hem PS4'ü hem de Yıldız Savaşları'nı deli gibi sevenler varken sınırlı sayıda gelecek olan bu ürünün kısa sürede tükenebileceğini düşünüyorum.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0