• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation'dan 28 Aralık'a Kadar Onlarca Oyunda ve Filmde İndirim!

PlayStation'dan 28 Aralık'a Kadar Onlarca Oyunda ve Filmde İndirim!

0
0
0
0
0
Sony tarafından başlatılan "Tatil İndirimleri" kapsamında bugün başlayıp 28 Aralık'a kadar sürecek indirim zinciriyle beraber PS4, PS3 ve PS Vita oyunlarında birçok indirim başladı.
Yıl sonu yaklaşırken birçok firma tarafından başlayan indirimlere şimdi de Sony de katılıyor. Gerçi yılbaşı vs için değil ancak bu hafta sonu için olacak olsa da güzel indirimlere yer veren PlayStation için 25-28 Aralık 2015 arasında geçerli olacağını peşin peşin söyleyelim.

PlayStaton 4, PlayStation 3 ve PS Vita olarak 3 cihaza farklı oyunlarda uygulanan indirimler ile istediğiniz oyunu alabileceğiniz sistemde sadece oyunlar değil, filmlerde de çeşitli indirimler sunulduğunu söylemiş olalım.PlayStation Blog tarafından yayınlanan aşağıdaki liste oyunları maalesef Dolar olarak gösterilmiş, ancak hoşunuza giden bir oyun varsa PlayStation Store'dan kontrol ederek ne kadar bir indirim olmuş anlayabilirsiniz. Ancak şöyle bir listeye baktığımda birçoğunun iyi yapımlar olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Liste biraz fazlasıyla uzun olduğu için oyun ve film olarak aşağıda uzunca bir liste olacak. İn in bitmez bir hali var ama eğer PlayStation'a sahipseniz kontrol etmeniz yararınıza olacaktır.
 

 PS4, PS3 ve PS Vita Oyunlarında Uygulanan İndirimler
 

 PlayStation'da Yer Alan Filmlere Uygulanan İndirimler

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0