• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation’dan Giyilebilir Teknolojide Son Nokta: PlayStation Flow

PlayStation’dan Giyilebilir Teknolojide Son Nokta: PlayStation Flow

0
0
0
0
0
​PlayStation, giyilebilir eğlence bölümünün son yeniliği olan PlayStation Flow’u 1 Nisan tarihinden itibaren duyurdu. Flow, gerçek yaşamla oyunu bir araya getirerek kullanıcılarına müthiş bir deneyim sunuyor.
PlayStation, giyilebilir eğlence bölümünün son yeniliği olan PlayStation Flow’u 1 Nisan tarihinden itibaren duyurdu. Flow, gerçek yaşamla oyunu bir araya getirerek kullanıcılarına müthiş bir deneyim sunuyor.

The Last of Us Remastered oyunundaki gibi oyunun yüzme bölümüne geçtiğiniz zaman duraklattığınızda size en yakın havuza girip oyun oynamaya devam ediyorsunuz.

PlayStation Flow’un bir de gözlüğü bulunuyor. Bu gözlük, Bluetooth sayesinde PS4’ünüzdeki oyun verilerini indiriyor. Suya girdikten sonra PS4’ünüze bağlanmak için gözlük üzerinde bulunan PS düğmesine dokunmanız gerekiyor.Suyun altındaki hareketlerinizin izlenebilmesi için PlayStation Flow sensörlerini pazılarınızın olduğu bölüme takın. Bu sayede güncellemeler, Uzaktan Oynatma ile PS4’e geri gönderiliyor.Ve bu teknolojinin insanı dumurdan dumura uğratacak son özelliği: PlayStation Flow Vücut Kurulayıcı. Bu teknolojiyle birlikte vücudunuzdaki nem, iyonlama teknolojisi sayesinde birkaç saniyede kurulanmanızı sağlıyor.
 

Tüm bu özellikleri toplayıp bir araya getirdiğinizde muhtemelen ‘yok artık, bu kadar da olmaz herhalde’ diyeceksiniz. Haksız değilsiniz, çünkü bu teknolojideki tüm özellikler 1 Nisan şakasından ibaret :)

Kaynak : Playstation
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0