• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation Neo'nun Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

PlayStation Neo'nun Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
PlayStation'un E3'teki konferansta tanıtabileceği söylenen yeni konsolu PlayStation Neo'nun olası tanıtım tarihi açıklandı.
Bildiğiniz gibi PlayStation 4'ün çıkışının üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen oyun sektöründe olan hızlı yükselişe yetişemediği noktalar olmaya başladı. Bazı oyunlarda garip fps düşüşleri yaşanırken özellikle yüksek sistem gereksinimleri isteyen sanal gerçeklik konusunda yetersiz kalabilecek PlayStation 4 için bir güncelleme bazında PlayStation 4.5, PlayStation 4K ya da PlayStation Neo adında yeni bir konsol tanıtabileceği söylentileri çıkmıştı.

Son dönemlerde iyice artan PS Neo söylentileri dolaşan birçok düşüncelere göre bu yenilenmiş konsol E3'te gelebileceği söylenmişti. Şimdi ise PlayStation'ın E3'teki lansman saati belli oldu.Etkinlik ile ilgili detaylar bilinmiyor olsa da PS Neo'nun gelebileceği tarih netleşmiş oldu. 13-14-15 ve 16 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleşecek PS etkinlikleri arasında ana basın konferansı ise 13 Haziran 2016 Pazartesi 17:30'da gerçekleşecek. Ancak bu Türkiye saatine göre 14 Haziran sabahı 03:30 olduğunu belirtelim. (Sahura kalkmışken merak ediyorsanız izleyebilirsiniz)

Hem YouTube, hem Twitch hem de PlayStation'ın resmi internet sitesinden yayınlanacak basın konferansı için aşağıdaki videodan da canlı yayın başladığında takip edebilirsiniz;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0