• Anasayfa
  • Oyun
  • Playstation Plus'ın Ekim Ayı İçeriği Belli Oldu

Playstation Plus'ın Ekim Ayı İçeriği Belli Oldu

0
0
0
0
0
Playstation Plus'ın Ekim Ayı İçeriği Belli Oldu
Playstation Plus'ın Ekim ayı içerisinde vereceği ücretsiz oyunların tamamı belli oldu.
Sony, her ay düzenli olarak Playstation Plus üyelerine ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Playstation 3, PS Vita ve Playstation 4 konsollarına özel olarak dağıtılan ücretsiz oyunlar her ay farklılık gösteriyor. Playstation Plus ile ilgili olarak daha fazla bilgi için buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Playstation Plus'ın bu ay ki oyunlarına geçmeden son olarak yakın bir zaman içerisinde Playstation Plus üyeliklerine zam geleceğini belirtmekte de fayda var. Bu nedenle eğer Playstation Plus üyeliği almak istiyorsanız bunu zam gelmeden yapmanız daha mantıklı olacaktır.
 

 Playstation Plus Ekim Ayı Oyunları


Bu ay Playstation Plus'ta Playstation 3 kullanıcılarına Batman: Arkham Asylum ve Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara gibi iki başarılı oyun ücretsiz oldu. Playstation Vita için ise Pix the Cat ve Rainbow Moon adlı oyun ücretsiz olacak. Genelde Playstation 3 ve Vita için başarılı oyunlar ücretsiz oluyordu ancak Playstation 4 için aynısını söylemek biraz zor. Bu sefer Playstation 4 için gerçekten kaliteli oyunlar ücretsiz hale gelecek. DriveClub (tam sürüm değil), Dust: An Elysian Tale ve Spelunky adlı oyunlar ise Playstation 4 için ücretsiz olacak. DriveClub'ın Playstation Plus sahiplerine verilecek ücretsiz sürümünde bazı kısıtlamalar yer alacak. Örneğin bazı arabalar veya bazı haritalar Plus sürümünde bulunmayacak ve bu içeriklere erişmek için oyunu satın almanız gerekecek.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0