• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation4'ün Yeni Satış Rakamları Açıklandı

PlayStation4'ün Yeni Satış Rakamları Açıklandı

1
0
0
0
0
PlayStation4'ün Yeni Satış Rakamları Açıklandı
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4, başarılı bir çıkış yapmış olacak ki; 57 ülkede, sahip olduğu zengin oyun yelpazesiyle beraber, satış rekorları kırmaya devam ediyor.
Sony'nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 4, başarılı bir çıkışının ardından tüm dünyada satış rekorları kırmaya devam ediyor. 2 Mart itibariyle Japonya'da satışa çıkan PlayStation 4'ün toplam satışlarının 6 milyon adeti geçtiği açıklandı. 

Aralarında bağımsız geliştiricilerin yapımlarının da bulunduğu 30'u aşkın oyun ile 57 ülkede satılmakta olan PlayStation 4 tüm dünyada sevilerek kullanılmakta. PSN üzerinden 13,7 milyon adet yazılım satan Sony'nin açıkladığı bilgiye göre dünya çapında en çok Killzone Shadow Fall, Knack, Call of Duty: Ghosts, FIFA 14, Battlefield 4,  ve Assassin’s Creed: IV Black Flag satın alınmış. 

Bağımsız yapımlar tarafında ise Contrast, Warframe ve Don’t Starve: Console Edition en çok satanlar arasında yer almakta. Tabii önümüzdeki günlerde diğer platformların yanı sıra PlayStation 4'e de çıkacak olan Metal Gear Solid V: Ground Zeros, Kingdom Hearts III, Destiny, Watch Dogs, The Witness, Driveclub, inFAMOUS Second Son ve The Order 1886 gibi yapımlar ile satış rakamlarını ve kullanıcısını arttıracak olan Sony, yeni nesilde başarılı bir çıkış yapmış görünüyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0