• Anasayfa
  • Oyun
  • Pokemon Go 26 Avrupa Ülkesinde Yayınlandı

Pokemon Go Avrupa'ya Geldi Ancak Yayınlanan Ülkelerde Türkiye Yok

0
0
0
0
0
Niantic'in bir çılgınlık halini alan oyunu Pokemon Go 26 Avrupa ülkesinde yayınlandı. Bu ülkeler arasında ne yazık ki Türkiye bulunmuyor.
İlk yayınlandığı günden beri gündemden düşmeyen Pokemon Go çılgınlığı birçok ülkede devam ediyor. Oyun hemen hemen her ülkede oynandığı halde oyunun yapımcısı Niantic çoğu ülkede Pokemon Go'yu resmi olarak yayınlamamıştı.

Geçtiğimiz günlerde Pokemon Go'nun Avrupa'da resmi olarak yayınlanacağı haberlerinin ardından oyun birkaç Avrupa ülkesinde listelenmişti. Bugün itibariyle Pokemon Go toplam 26 Avrupa ülkesinde oyunculara resmi olarak sunuldu. Ancak bu ülkeler arasında Türkiye yer almıyor.Genellikle çoğu şirket Türkiye'yi Avrupa bölgesinde kabul ederken ülkemiz bazı şirketlerin Asya ülkeleri listesinde olabiliyor. Onlarca Avrupa ülkesinde oyunun yayınlanmasına rağmen ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmamasının bu sebebe bağlı olduğunu düşünüyoruz. Ancak Türkiye şirketin Avrupa listesinde de olabilir, oyunun henüz tüm Avrupa ülkelerinde yayınlandığı haberi gelmediği için durum net olarak bilinmiyor. Oyun yakında çoğu Asya ülkesinde de resmi olarak yayınlanacak yani her durumda Pokemon Go'nun yakın bir zamanda Türkiye'de resmi olarak yayınlanması bekleniyor.

Oyuunun resmi olarak yayınlandığı 26 Avrupa ülkesi ise Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Grönland, İzlanda, Macaristan, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Romanya, Slovakya, Slovenya, İsveç ve İsviçre.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0