Pokemon Go Çılgınlığı Sürüyor: 2000 Kişi Pokemon Avına Çıktı!

0
0
0
0
0
Pokemon Go çılgınlığı devam ediyor... Sokaklarda Pokemon avına çıkanlardan göz altına alınanlara kadar birçok aksiyona neden olan oyun şimdi de 2000 kişiyi bir araya getirdi.
Sosyal tabanlı mobil oyun Pokemon Go’nun popülaritesi çığ gibi artıyor. Ha geldi, ha gelecek derken birçok ülkede kullanıma sunulan oyun şimdiden çılgınca oynanmaya başladı. Ülkemizde henüz resmi olarak uygulama marketlerinde yayınlanmayan Pokemon Go .apk olarak ya da App Store’da ülke değiştirerek yüklenebiliyor… Hatta Pokemon peşine düşüp göz altına alınanlar bile oldu

 Herkes Pokemon Avında!

Gelelim Pokemon Go’nun yurtdışındaki yansımalarına… Haberimize konu olan Avustralya’nın başkenti Sidney’de yaşandı. 2000 Pokemon Go oyuncusu bir araya geldi ve oyunu oynadı. Henüz karşılıklı mücadelenin olmadığı oyunda yardımlaşma duygusu hakim. Hepimiz birimiz için mantığıyla yola düşen binlerce kişi Pokemon avına çıktı. Tabii ki karşılıklı duellolar başlayınca bu yardımlaşmadan eser kalmayacak. Bakalım Pokemon Go çılgınlığı hem dünyada hem de ülkemizde hangi  boyutlara ulaşacak?

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0