• Anasayfa
  • Oyun
  • Pokemon Go Oynarken Çekilmiş 20 Eğlenceli Görsel

Pokemon Go Oynarken İlginç Yerlerde Çekilmiş 20 Eğlenceli Görsel

2
0
0
0
0
Nintendo'nun arttırılmış gerçeklik üzerine kurulu yeni mobil oyunu Pokemon Go artık bir çılgınlığa dönüştü! Bu içeriğimizde Pokemon Go'nun kısa sürede hayatımızın içine girdiğini kanıtlayan görüp görebileceğiniz 20 ilginç ve eğlenceli Pokemon Go görselini derledik.
Kısa sürede dünyanın birçok yerine bir çılgınlık haline gelen Pokemon Go, resmi olarak yayınlanmadığı ülkelerde bile onbinlerce kişi tarafından oynanıyor. Arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerine kurulu olan oyunda pokemonlar gerçek hayata sıçrayınca haliyle çok ilginç görüntüler de ortaya çıkabiliyor. Çevrenizdeki AVM, park, okul gibi birçok mekanda pokemon avladığınız eğlenceli oyun şimdiden yüzbinlerce oyuncuya ulaşmış durumda.

Biz de bu listemizde Pokemon Go oynarken çekilmiş 20 ilginç ve eğlenceli görüntüyü derledik. Bu arada eğer halen daha Pokemon Go ile tanışmadıysanız bu bağlantıdaki haberimizden oyun hakkında bilgi edinebilir ve oyunu nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz. (Ülkemizde henüz resmi olarak yayınlanmadığı için biraz uğraştırabiliyor)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0