• Anasayfa
  • Oyun
  • Pokemon Yakalamak için Bulunan En Kurnazca Yöntem Ortaya Çıktı!

Pokemon Yakalamak için Bulunan En Kurnazca Yöntem Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Tabana kuvvet gerektiren Pokemon Go oyununda daha az yürüyerek de Pokemon yakalamak mümkün. Bu ilginç ve kurnazca yönteme birlikte göz atalım...
Mobil dünyanın yeni fenomeni olan Pokemon Go’da durarak kazanmak mümkün değil. Pokemon avlamak için sürekli dolaşmanız gereken oyunda arabaya atlayıp gazlayarak da amaca ulaşamazsınız. Çevrenizden uzaklaşacaksınız ama öyle otomobille, toplu taşıma aracıyla değil. Belli bir hızın üstüne çıkarsanız oyun çakallık yaptığınızı anlıyor. E o zaman mecburen tabana kuvvet!

 Kilometrelerce Yürümeden Nasıl Pokemon Avlanır?

Kilometrelerce yürümeye karşı geliştirilen etkili yöntemlerden biri arabayla saatte 10 -  20 km hız ile dolaşmak olabilir. Şahsen demedim, işe yaradığını söyleyenler var ama en az bu yöntem kadar kurnazca bir başka yöntem ile daha karşılaştım. Drone ile Pokemon avı! Liam adlı Tumblr kullanıcısı, kendi bulduğu yöntem ile Pokemon avlıyor.

 Pokemon Go Hava Kuvvetleri

Akıllı telefonunu drone’a yerleştiren Liam adlı kullanıcı, akıllı telefonun ekran görüntüsünü ise dizüstü bilgisayarına yansıtıyor. Bulunduğu alanın 1.5 kilometre çevresini drone yardımı ile tarayan Liam, oturduğu yerden Pokemon avlıyor. Bakalım, daha kolay Pokemon için önümüzdeki günlerde yeni yöntemler geliştirilebilecek mi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0