Portal Android Platformuna Geldi

1
0
0
0
0
Portal Android Platformuna Geldi
Counter Stirke, Half-Life, Team Fortress ve Left 4 Dead gibi birbirinden başarılı oyun serilerinin yapımcısı olan Valve tarafından geliştirilen Portal serisinin ilk oyunu Android'e geldi.
Counter Stirke, Half-Life, Team Fortress ve Left 4 Dead gibi birbirinden başarılı oyun serilerinin yapımcısı olan Valve tarafından geliştirilen Portal serisinin ilk oyunu Android'e geldi. Üstelik oyun tamamen PC sürümü ile aynı yapıya sahip. Portal'ı hiç bilmeyenler için kısaca oyunu anlatmak gerekirse oyun temelede bir FPS oyunu ancak Portal'ı klasik FPS oyunlarından ayıran en önemli kısmı vurdu kırdı ve savaşın oyunda yer almaması bunun yerine bulmacaları çözmemiz ve hayatta kalmaya çalışmamız gerekiyor. Oyunda taşıdığımız silah iki farklı portal açmamızı sağlıyor bu iki portaldan biri giriş ve diğeri de portalın çıkış oluyor. Bu sayede oyundaki bulmacaları çözmeye ve bölümleri bitirmeye çalışıyoruz. 

Bunun yanı sıra Portal'ın hikayesi de oynanışı kadar güzel bir oyun. Oyunun konusu ile ilgili spoiler vermek istemediğim için hikayeden pek bahsetmek istemiyorum. Ancak henüz Portal'ı oynamadıysanız kesinlikle ve kesinlikle Portal'ı Android veya PC'de oynamalısınız. Oyunun Android sürümü ile ilgili yapılabilecek belki de tek büyük eleştiri oyunun fiyatı. Portal'ın Android sürümünün fıyatı 20.99 TL olarak belirlenmiş durumda. Hali hazırda Android platformunda uygulama veya oyun satın almak yerine APK indirmeyi tercih edenlerin çoğunlukta olduğunu düşünürsek Valve'ın oyunun fiyatını biraz yüksek tuttuğunu söyleyebiliriz. Son olarak Portal ile birliklte Half-Life 2'nin de Android sürümünün geldiğini ve oyunun fiyatının yine 20.99 TL olduğunu eklemek istiyorum.
 
 Portal Android İndir

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0