Project Cars 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

0
0
0
0
0
Gerek çıkmadan önce, gerekse çıktıksan sonra büyük bir sükse yaratan Project Cars, seri oluyor. Yeni oyun resmen duyuruldu!
Need for Speed Shift'in de yaratıcısı olan Slightly Mad'in yeni yarış oyunu Project Cars, zaten çıkmadan önce büyük bir sükse yapmıştı.

Piyasaya çıkacağı tarih merakla beklenen ve oldukça iddialı olan Project Cars, yayıncı Bandai Namco'nun açıkladığı verilere göre, Mayıs ayının başlarından -yani piyasaya çıktığı tarihten- bugüne kadar dünya genelinde 1 milyondan fazla satmıştı. Zaten oyun içi görseller olsun, tanıtım videoları olsun, oyun müthiş bir ilgi görmüş durumda. Slightly Mad'de emeğinin karşılığını beklediği şekilde -hatta daha fazla da olabilir- almış olacak ki, hayranlara efsane bir haber verdi; Project Cars 2 geliyor! Bugün Project Cars'ın resmi blog sayfasında bizzat Slightly Mad'in yaptığı açıklama şu şekilde; ''artık sıra geleceğe bakma zamanında ve bu bağlamda  oyun yeni serisi Project Cars 2 ile devam edecek''. Tabi bu durum ilk oyunun çabuk unutulacağı anlamına gelmesin. Zaten Project Cars 2'ye kavuşmamız için bir süre beklememiz lazım. Hem bu bekleme süresi hem de ikinci oyun çıktıktan sonraki süreçte Slightly Mad, Project Cars'ın ilk oyununun yeni özellikler ve güncellemeler ile kullanıcılara müthiş deneyimler sunacağını da açıklamada belirtti.

Çıkar çıkmaz GTA 5'i geride bırakmayı başaran Project Cars'ın yeni oyununun PlayStation 4, Xbox One, PC ve Steam OS platformlarına gelmesi bekleniyor.

Kaynak: IGN
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0