• Anasayfa
  • Oyun
  • Project Cars'dan Yeni Oyun İçi Görselleri Geldi

Project Cars'dan Yeni Oyun İçi Görselleri Geldi

0
0
0
0
0
Hepimizin çıkması dört gözle beklediği (sanki bilgisayar kaldıracak da... neyse), videoları, tanıtım fotoğrafları gibi şeyleri ile göz dolduran 'Project Cars'dan oyun içi görüntüler geldi.
Yaklaşık on gün önce bu haberimiz ile size sistem gereksinimlerini açıkladığımız 'Project Cars'dan yeni görüntüler geldi.

Oyunun yapımcısı Slightly Mad Studios'un 'WMD Platformu' yardımı ile geliştirdiği 'Project Cars', bu platformda yer alan kullanıcıların yaptığı beta testlerine göre son halini almış durumda ve hazır.

Artık -neredeyse- hiç bir eksiği kalmayan oyunun gelişiminde, Slightly Mad Studios'a önemli katkılar sağlayan WMD platformu kullanıcılarına da, oyunun geliştiricisi tarafından küçük bir jest yapılarak son halini oynama fırsatı tanınmış. Bu platform kullanıcılarından biri olan ''darkdeus' isimli kişi, oyunu oynamakla kalmamış, ayrıca hazır olan Project Cars'dan da çok güzel ekran görüntüleri alıp 'Reddit'ten paylaşmış.

Zaten gerek önceki haberlerimizde olsun, gerek oyunun paylaşılan videolarında olsun, 'Project Cars'ın efsane bir görüntü kalitesi sunacağını tahmin ediyor ve sizlere aktarıyorduk. Gelen ekran görüntüleri de bunların tümünü doğrular nitelikte. İşte 'Poject Cars'ın en son (artık bitmiş de diyebiliriz) halinden görüntüler;

'Project Cars' 8 Mayıs'ta PC, Playstation 4, Xbox One ve Wii U platformuna çıkacak. Ayrıca PC platformunda 12K desteği de olacak.


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0