• Anasayfa
  • Oyun
  • Project Cars'ın Gerçekçilik Videosu Yayınlandı

Project Cars'ın Gerçekçilik Videosu Yayınlandı

0
0
0
0
0
Kendi kulvarındaki oyunlara göre oldukça dikkat çeken Project Cars’ın yeni bir videosu yayınlandı. Grafik kalitesiyle dikkat çeken oyun daha piyasaya çıkmadan yarış oyuncularının yoğun ilgisiyle karşılaştı. 
Kendi kulvarındaki oyunlara göre oldukça dikkat çeken Project Cars’ın yeni bir videosu yayınlandı. Grafik kalitesiyle dikkat çeken oyun daha piyasaya çıkmadan yarış oyuncularının yoğun ilgisiyle karşılaştı. 

Gezegenin en iyi yarış oyunu sloganıyla yola çıkmaya hazırlanan oyun Slightly Mad Studios tarafından geliştirildi. Yayınlanan videoda ise oyunda bulunan bir pistin hem gerçek hayattaki hemde oyundaki görüntüsü karşımıza çıkıyor. Almanya’da bulunan Oschersleben isimli pistte gerçekleşen çekimler Porsche 997 GT3 ile yapılmış. Gerçeğe yakın grafikler sunan oyunun özellikle ışıklandırma ve detay kalitesi yarış oyuncularının aklını başından almaya yetiyor. PlayStation 4, Xbox One, PC ve Wii U platformlarına gelecek olan Project Cars, Xbox One konsolunda 1080p çözünürlükte 60 FPS performans sağlayacak. PS4 için çıkış tarihi ise henüz belli değil.Oyunla birlikte gelecek olan Limited Edition adlı paketi satın almak isteyen oyuncular, BMW M1 Pro, CarFord GT40 MkIV McLaren F1, Mercedes-Benz AMG C-Couple DTM ve Sauber C9 arabalarına ücretsiz sahip olabilecekler. 17 Mart 2015’te piyasaya çıkması beklenen oyuna Steam üzerinden ön siparişle 75 TL’ye sahip olmak mümkün. Eğer bana bu para az diyorsanız çıkış tarihinden sonra 140 TL vererek de oyuna sahip olabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0