• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Half-Life Oyunu Steam'de Ön Satışa Çıktı!

Yeni Half-Life Oyunu Steam'de Ön Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
Her ne kadar Valve Half-Life 3'ü sallamıyor olsa da Half-Life 3'ün yerine koyulabilecek ve  Half-Life: Opposing Force'un devam oyunu niteliğinde hazırlanan "Prospekt" Steam'de yayınlandı!
Yıllardan beri ha çıktı ha çıkacak dedik, fakat Valve'den Half-Life 3 için kılını kıpırdattığını görmedik. Fakat bu duruma illallah diyen Richard Seabrook, "Sizin yapacağınız yok, ben yaparım bu oyunu" diyerek hazırlıklara başlamıştı.

Sizlere buradaki haberimizden daha önce bahsettiğimiz ve Half-Life: Opposing Force'un devam oyunu niteliğinde hazırlanan "Prospekt" isimli bu yeni oyun, adını da Nova Prospekt'ten alıyor tabiki. Adrian Shephard isimli bir Amerikan askerinin Vortigauntlar tarafından Nova Prospekt'e teleport edilmesi ve Combine askerlerine karşı savaşta onlara yardım etmesiyle başından geçenleri konu alan Half-Life modu olan oyunun en güzel yanı ise Half-Life'a gereksinim duymuyor. Yani standalone dediğimiz bir oyun.18TL gibi oldukça makul fiyatla ön satışa çıkarılan oyun görüntü kalitesi açısından HD bir Half-Life deneyimi yaşatacağa benziyor. Oyunun daha önce de söylediğimiz gibi Valve ile herhangi bir bağı yok. Fakat buna rağmen devam oyunu olan Prospekt, Valve'in izni ve onayı ile geliştirildi. 13 farklı bölüm şeklinde çıkarılan oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilir, onun altındaki bağlantıdan ise oyunun Steam sayfasına giderek dilerseniz satın alabilirsiniz.
 
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0