• Anasayfa
  • Oyun
  • Bu Yılın En İlginç Mobil Oyunlarından Olan Prune Yayımlandı

Bu Yılın En İlginç Mobil Oyunlarından Olan Prune Yayımlandı

0
0
0
0
0
Tasarımını Joel McDonald’ın yaptığı Prune isimli oyun, ‘Ağaçlara bir aşk mektubu’ sloganıyla iOS platformu için indirmeye sunuldu.

Oyunun 2014 yılının Mayıs ayından itibaren geliştiriciliğini yapan McDonald, Prune’un basit bir kurgudan oluştuğunu ve belirli aşamalarla ilerlediğini belirtti. Ağaç yetiştirmeyle ilgili bir oyun olan Prune’da, istediğiniz toprak bölge üzerinde ağaç yetiştirmeye başlıyorsunuz. Sonrasında ise ağacın yavaş yavaş oluşmaya başladıktan sonra güneş ışığı almasını sağlayıp kendisine bulaşacak zehirlerden korunmasını sağlamanız gerekiyor.

İlk aşamayı geçebilmeniz için ağaçta istenilen sayıda çiçek açmasını sağlamanız gerekiyor. Gittikçe zorlaşan oyunda daha sonra çiçeklerden yeni ağaçlar yetiştirerek birden fazla ağacın büyümesini sağlayabiliyorsunuz.Oyunun en çekici tarafı ise insanı moda sokan müzikleri. Oyuna ‘cuk oturmuş’ olan müziklerle vurdulu kırdılı oyunlardan hoşlanmayan kişilerin seveceğini düşündüğümüz Prune, şimdilik iOS platformu için indirilebilir durumda.

iPhone ve iPad’lerde oynayabileceğiniz oyunun fiyatı 10.49 TL. Prune’u indirmek isteyenler şuradaki bağlantıya tıklayabilirler.    
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0