• Anasayfa
  • Oyun
  • PS Plus Üyelik Uzatma Açığı Ortaya Çıktı

PS Plus Üyelik Uzatma Açığı Ortaya Çıktı

3
0
0
0
0
PS Plus Üyelik Uzatma Açığı Ortaya Çıktı
Playstation 4'te yer alan oyunları online oynayabilmek için (her oyun için değil isteyen geliştiriciler oyunlarının online modlarını ücretsiz yapabiliyor) Playstation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor. Bu üyelik sayesinde her ay ücretsiz oyunlar kazanıyorsunuz veya pek çok üründe belirli miktarda indirim hakkına sahip oluyorsunuz. 
Playstation 4'te yer alan oyunları online oynayabilmek için (her oyun için değil isteyen geliştiriciler oyunlarının online modlarını ücretsiz yapabiliyor) Playstation Plus üyeliğinizin olması gerekiyor. Bu üyelik sayesinde her ay ücretsiz oyunlar kazanıyorsunuz veya pek çok üründe belirli miktarda indirim hakkına sahip oluyorsunuz. Playstation Plus'ın 1 aylık üyeliği 14 TL, 3 Aylık üyeliği 29 TL ve 12 Aylık üyeliği ise 99 TL olarak belirlenmiş durumda. Sony firması herkesin Playstation Plus sistemini deneyebilmesi için 14 günlük ücretsiz bir deneme sürümünü piyasaya sürmüştü bu sayede oyuncular Playstation Plus'ın ayrıcalıklarını test edebileceklerdi. 

Ancak geçtiğimiz günler içerisinde Playstation 4 kullanıcısı bir arkadaşımız bu konu ile ilgili olarak çok ilginç bir açık buldu. 14 günlük deneme sürümüne kayıt olmak isteyen bu arkadaş bulduğu açık sayesinde 2035 yılına kadar Playstation Plus üyesi olmayı başardı. Muhtemelen anlık olarak oluşan bir açık sayesinde 14 günlük deneme süresini kullanmasına rağmen tekrardan 14 günlük deneme sürümünü tekrar tekrar kullanarak 2035 yılına kadar ücretsiz Playstation Plus üyeliği alınmış durumda. Bu konu ile ilgili olarak Sony tarafından henüz hiç bir açıklama gelmiş değil.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0