PSN Neden Açılmıyor?

1
0
0
0
0
PSN Neden Açılmıyor?
Sony'den gelen açıklama ile birlikte Playstation Network'ün Avrupa sunucuları bir süreliğine bakıma girecek. Bildiğiniz üzere Türkiye sunucusu da Avrupa sunucuları arasında yer almakta ve haliyle Türkiye'nin Playstation Network'ü de bakıma girecek.
Sony'den gelen açıklama ile birlikte Playstation Network'ün Avrupa sunucuları bir süreliğine bakıma girecek. Bildiğiniz üzere Türkiye sunucusu da Avrupa sunucuları arasında yer almakta ve haliyle Türkiye'nin Playstation Network'ü de bakıma girecek. Sony tarafından verilen bilgilere göre Playstation Network yaklaşık olarak 12 saat bakımda kalacak (Daha öncesinden de pek çok kez bakım oldu genel olarak bu bakımlar belirtilen süreden daha az veya daha uzun sürebiliyor). Bu bakım Türkiye saati ile saat 7'de başlayacak ve sabah 7'ye kadar sürecek. Ancak belirttiğimiz gibi bu bakım daha kısa veya daha uzun sürebilir. Yapılacak olan bu bakım ile birlikte neler değişeceği henüz bilinmiyor. Ancak muhtemelen bu bakım daha çok sistemde yer alan sorunları gidermek ya da sistemi daha stabil hale getirmek için yapılan çalışmaları barındıracak.

Bildiğiniz üzere Playstation konsollarında online olarak oyun oynamak için Playstation Network'e bağlı olmanız gerekiyor. Ancak bu bakım sırasında online olarak oyun oynama imkanımız olacak. Ayrıca bakım süresi boyunca herhangi bir güncelleme veya oyun indirme işlemini de gerçekleştirmeniz mümkün olmayacak. Bakımın 12 saat civarında süreceğini düşünürsek bu sürenin uzun bir süre olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer ki güncelleme yapmanız veya indirmeniz gereken bir oyun varsa Türkiye saatine göre saat 7'ye kadar bu oyunları indirmeli veya güncellemesini yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde 12 saat boyunca bunu yapamayacaksınız.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0