• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Oyun Şirketi Atom Games, Yeni Oyununu Android Platformu İçin İndirmeye Sundu

Türk Oyun Şirketi Atom Games, Yeni Oyununu Android Platformu İçin İndirmeye Sundu

0
0
0
0
0
Atom Games, Android platformu için ücretsiz olarak yayınladığı yeni oyunu Pulsar Paradox: Binary Array ile hız tutkunlarını uzay gemileri ile uzayın derinliklerinde hız yapmaya davet ediyor.
Türkiye’nin hızla büyüyen oyun şirketlerinden olan Atom Games, yenilikçi bir yaklaşımla sonsuz sayıdaki radyoaktif meteor kuşaklarının içinden hızla geçip hayatta kalma üzerine kurulu Pulsar Paradox: Binary Array isimli yeni aksiyon oyununu Android platformu için yayınladı.

%100 yerli kaynaklarla geliştirilen ve ücretsiz olan mobil oyunda, oyuncuların gittikçe hızlanan bir uzay gemisinin hayatta kalması için doğru yerde doğru kalkanı kullanması gerekiyor. Oyuncunun reflekslerine bağlı ve dikey bir hız oyunu olan Paradox: Binary Array, zamanlamasına güvenen oyuncular için oldukça farklı bir deneyim sunuyor.

Oyunda uzay gemisi ile hız yapan oyuncuların aşması gereken iki çeşit radyasyon bulunuyor. Oyun severlerin bu radyasyon içerisinden geçebilmesi için doğru kalkan modunu kullanmaları oldukça önemli. Uzay gemisinde bulunan Binary Paradox motoru bu iki radyasyon için iki kalkan oluşturabiliyor ancak kalkanların ikisi aynı anda açılamıyor. Mavi meteorları yarıp geçmek için mavi kalkan modunu, sarı meteorları parçalamak için ise sarı kalkan modunu aktif etmek gerekiyor. Oyuncu, uzay gemisini yanlış radyasyon ile temasa geçirirse ortaya bir paradox çıkıyor ve bu onun için oyunun sonu anlamına geliyor.Zor ama bağlayıcı oyun deneyimi ve özgün görsel tasarımı ile oyun, saldırı ve şiddet odaklı olmak yerine kalkanlar ve hayatta kalmaya odaklı olmasıyla da dikkat çekiyor. Pulsar Paradox: Binary Array oyunun geliştiricisi Atom Games yaptığı açıklamada oyunu daha da geliştirmek için çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.
 
  Pulsar Paradox: Binary Array

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0