• Anasayfa
  • Oyun
  • Rainbow Six: Siege İçin Çıkış Fragragmanı da Yayınlandı!

Rainbow Six: Siege İçin Çıkış Fragragmanı da Yayınlandı!

2
0
0
0
0
Yılın en merakla beklenen oyunlarından biri olan ve Taktiksel FPS yapısı ile sevileceğe benzeyen Tom Clansy's Rainbow Six: Siege için çıkışından birkaç gün önce çıkış fragmanı da yayınlandı.
FPS severlerin Call of Duty, Battlefield ya da Counter Strike alışkanlıklarından vazgeçirmeye aday taktiksel fps yapısıyla birçok kişinin hoşuna gideceğini düşündüğüm Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, 1 Aralık 2015'te çıkışını gerçekleştirecek.

CoD: Black Ops 3 ile beraber Gamescom'un Nvidia standında betasını test etme şansı yakaladığımız Rainbow Six: Siege'in o sırada açık olan haritası ve görevi bana CS 1.6'daki Mansion bölümünü anımsatmış olsa da oldukça güzel bir yapım olacak. Çünkü oyundaki olay sadece klasik FPS gibi önüne geleni öldürmek değil, aynı zamanda ciddi bir taktik savaşı olacak.Takım halinde sürekli mikrofonlarınız ile irtibat halinde olmanız gereken, multiplayer oyunlarında her iki takımın da sağlam bir taktiğe ihtiyaç duyacağı, FPS oyunlarındaki bireysellik yerine tam bir takım çalışması gerektirecek olan Rainbow Six: Siege'i yazımın başındayken kesinlikle tavsiye ettiğimi belirtmiş olayım.The Breach adını taşıyan son çıkış videosu ile oyun için görüntülere erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda şu anda açık betada olan oyunu satın alma konusunda emin olmak için bu adresten açık betaya kayıt olup oyunu deneyebilirsiniz. Steam'de 179TL'den satışta olan oyunun Gold Edition hali ise 245TL yerine 220TL'ye satın alınabiliyor. Ubisoft yapımı olan oyun PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına da geleceğini hatırlatalım.

Aşağıdan yayınlanan son çıkış videosunu izleyebilirsiniz;
 
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0