• Anasayfa
  • Oyun
  • Razer'dan Bu Sefer De Aydınlatmalı Mousepad: Firefly

Razer'dan Bu Sefer De Aydınlatmalı Mousepad: Firefly

0
0
0
0
0
Oyun tutkunlarına özel ve tasarımsal olarak üst seviyede seçenekler sunan Razer, bu sefer de aydınlatmalı mousepad'i Firefly ile dikkatleri üzerine topladı.
Razer markasını artık herkes biliyor. Oyunculara yönelik sunduğu çevresel bileşenler ile gözde olan Razer, artık gerçek bir oyuncuda aranan ilk marka olarak dikkat çekmekte.

Oyuncu diyince sadece bilgisayar donanımı değil, aynı zamanda çevre bileşenlerinin de iyi olması gerektiğini biliyoruz. Yani mekanik kalvye, oldukça hassas ve yüksek dpi'a sahip ve ele tam oturan fare, hatta herhangi bir kayıp yaşatmayacak dayanıklı ve özel mousepad.Ayrıca oyuncular ışıklandırmayı da seviyorlar. Razer da bunun bilincinde olduğu için ışıklandırma kullanır.Chroma modelleri ise rengarenk olmasıyla ayrı bir dikkat çekmekte.

İşte bu ışıklandırmayı ilginç bir şekilde yeni mousepadine getiren firma Firefly adını verdiği yeni modeline yan aydınlatmalar ekleyerek farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.Chroma özelliklerini barındıran ve 16.8 milyon renk barındıran Firefly 380gr ağırlığyla koyduğunuz yerde sağlam duruyor ve renk seçeneğini istediğiniz şekilde ayarlamanıza olanak tanıyor. Bu sebeple USB girişi kullanan Firefly fareniz için oldukça geniş alan da bırakarak sizi özgür kılmakta.

Amerika'da 60 Dolar, Avrupa'da 75 Euro fiyat etiketine sahip olan Firefly, Temmuz ayında satışa çıkacak. 
 


Kaynak: Razer
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0