• Anasayfa
  • Oyun
  • Razer'ın Sanal Gerçeklik Gözlüğü OSVR Ön Satışa Çıktı!

Razer'ın Sanal Gerçeklik Gözlüğü OSVR Ön Satışa Çıktı!

1
0
0
0
0
Razer ve Sensics tarafından geliştirilen ve merakla beklenen sanal gerçeklik gözlüklerinden OSVR geliştirici kiti ön satışa çıktı!
Sanal gerçeklik deneyiminde artık birçok örnek görmekteyiz. Asıl olarak Oculus Rift adını duyduğumuz bu durumda HTC, Sony gibi birçok marka da bu furyaya dahil olmuştu. Bu tekniğe son katılan firma olan Razer'ın sanal gerçeklik gözlüğü OSVR, şimdi geliştirici kiti olarak ön satışa açılmıuş oldu.

Razer'ın Sensics ile birlikte üretimini ve geliştirmesini yaptığı gözlük OSVR Hacker Development Kit (v.1.3) adıyla satışa çıkıyor. Tüm geliştiricileri ve meraklılarına sunulan ürün için daha önce katılan ön kayıta başvuran 10.000'den fazla isteyene ilk ulaşan ürün olacak. Tasarımsal olarak oldukça Oculus Rift'e benzeyen cihazın geliştirme kiti ise oldukça uygun diyebileceğimiz bir fiyatlandırmaya sahip. 299 Dolar gibi bir fiyatla satışa çıkan cihazı satın aldığınızda hediye olarak Razer Nabu X akıllı bilekliğinin yeşil versiyonuna da sahip olacaksınız

Bakalım OSVR nasıl bir ilgi görecek ve Oculus Rift gibi bir rakibine karşı neler yapacak hep beraber göreceğiz. Cihazı dilerseniz buradaki bağlantıdan satın alabilrisiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0