• Anasayfa
  • Oyun
  • Razer'dan 100 Dolarlık Oyun Konsolu ve Sanal Gerçeklik Seti

Razer'dan 100 Dolarlık Oyun Konsolu ve Sanal Gerçeklik Seti

0
0
0
0
0
Razer, 2015 CES teknoloji fuarında 100 dolar değerindeki oyun konsolunu ve sanal gerçeklik setini görücüye çıkardı.
Razer, 2015 CES teknoloji fuarında 100 dolar değerindeki oyun konsolunu ve sanal gerçeklik setini görücüye çıkardı. Çevre birimleri ürünlerini de fuarda tanıtan şirket, yeni ürünlerin geleceğini aylar öncesinden duyurmuştu. Şimdi size hem oyun konsolu hem de sanal gerçeklik setiyle ilgili bazı bilgiler verelim.

 Oyun konsolu

Nexus Player benzeri bir yapıya sahip Razer oyun konsolu, Forge TV adındaki cihaz ve 4x4 inç ekran boyutuyla güzel işler başarabiliyor. Güçlü donanımı ile piyasadaki tüm Android oyunları oynatabilen konsolun içerisinde, 2.5 Ghz hızında 4 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 805 işlemci ve Adreno 405 grafik işlemci yer alıyor. PlayStation kontrolcülerininkine benzer telefon bağlama özelliğine sahip yeni oyun kontrolcüsü ve Bluetooth bağlantılı yeni klavye seti de cihazın özellikleri arasında. Bu arada konsolun kesin çıkış tarihi henüz duyurulmadı.


 

 Sanal gerçeklik seti

Windows,Andriod ve Linux ile çalışan sanal gerçeklik seti 199 dolardan satışa çıkacak ve fiyat açısından Oculus VR ile kıyaslandığında iki firma banko rakip olacak. Razer, cihazın Haziran ayında piyasada olacağını ve şimdiden yoğun talep gördüklerini açıkladı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0