• Anasayfa
  • Oyun
  • Razer'dan Oyun Tutkunlarına Yenilenmiş Keypad: Tartarus

Razer'dan Oyun Tutkunlarına Yenilenmiş Keypad: Tartarus

1
0
0
0
0
Oyun sektörünün efsane markası Razer oyuncular için yepyeni Chroma serisi keypad'ini duyurdu. Tartarus adındaki bu küçük klavye sadece ve sadece oyunculara yönelik üretildi.
Profesyonel oyuncuların bir numaralı tercihi olan Razer, düşük bütçeli oyunseverler için de her zaman en istedikleri marka olarak dikkat çeker. Son dönemde yeni modellerini ardı ardına tanıtan firma bu sefer de Tartarus adındaki keypadini yepyeni haliyle duyurdu.

Tartarus aslında teknik olarak küçük bir klavye diyebiliriz. 15 adet klavye tuşları ve 10 adet çeşitli fonksiyonlara sahip butonları olan Tartarus, oyun keyfinizi üst seviyeye çıkarmak ve fark yaratmanız için tasarlandı. Ergonominin ön planda olduğu bu üründe de Chroma özelliği eklenmiş. Yani birçok renk skalasına göre keyfiniz nasıl isterse o şekilde renk seçenekleri ile ledleri aydınlatabilirsiniz.Gerçek zamanlı strateji oyunları olan MMO ve MOBA oyuncularına yönelik üretilen bu keypad, görünüşe göre FPS oyunlarında da oldukça kullanılabilir yapıda görünüyor. Bu tarz oyunları oynarken önünüzde geniş bir klavye yerine bir mouse ve neredeyse onun kadar küçük Razer Tartarus olması size biraz daha keyif katabilir gibi görüntü sergiliyor.370g ile oldukça hafif olan Tartarus 54.8x153x186mm boyutları ile de normal bir klavyeye göre ne kadar küçük boyutlarda olduğunu da belli oluyor. 80 Dolar fiyatı ile Razer Store'da satılmakta olan Tartarus Chroma, ülkemizde de 250-300TL arasında bir fiyat etiketine sahip olabilir. Ayrıca bu Chroma versiyonu çıkması nedeniyle Tartarus Classic modeli ise 68 Dolar fiyatına düşürüldüğünü de belirtmiş olalım.

Son olarak daha önce burada bahsettiğimiz gibi Firefly mousepad'i, burada yer alan yeni nesil Mamba faresi ve Tartarus ile beraber rengarenk bir oyun alanı yaratabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0