• Anasayfa
  • Oyun
  • Reaper of Souls'un Ön Sipariş Hediyeleri Belli Oldu

Reaper of Souls'un Ön Sipariş Hediyeleri Belli Oldu

0
0
0
0
0
Reaper of Souls'un Ön Sipariş Hediyeleri Belli Oldu
Diablo III'ün yeni eklenti paketi olan Reaper of Souls, 25 Mart tarihinde piyasaya çıkacak. Oyun Playstation 4, MacOS ve Windows platformlarına çıkış yapacak (Playstation 4 için çıkış tarihi henüz net değil ancak 2014 yılı içerisinde çıkacağı kesinleşti). Oyunun çıkışına kısa bir süre kala haliyle oyunun ön siparişlerine başlandı. 
Diablo III'ün yeni eklenti paketi olan Reaper of Souls adlı paket 25 Mart tarihinde piyasaya çıkacak. Oyun Playstation 4, MacOS ve Windows platformlarına çıkış yapacak(Playstation 4 için çıkış tarihi henüz net değil ancak 2014 yılı içerisinde çıkacağı kesinleşti). Oyunun çıkışına kısa bir süre kala haliyle oyunun ön siparişlerine başlandı. Oyunun ön siparişlerine başlayan ilk yer tahmin edileceği üzere Blizzard'ın kendi sistemi olan Battle.net oldu ardından yabancı ülkelerde yer alan dağtıcı firmalar da Diablo III: Reaper of Souls'un ön siparişlerini almaya başladı. Son olarak da geçtiğimiz günler içerisinde Aral Games de Diablo 3'ün ön siparişlerini almaya başladı.

Artık yavaş yavaş tüm ülkelerde Diablo III: Reaper of Souls'un ön siparişlerinin alınmaya başlanması ile birlikte artık tüm dikkatler oyunu ön sipariş vererek alacak olan oyunculara verilecek hediyelere çevirildi ve dün (25 Şubat) Blizzard ön sipariş hediyelerini açıkladı. Diablo III: Reaper of Souls'u ön sipariş ile satın aldığınız taktirde "Wings of Valor" yani Diablo 3'te yer alan Archangel of Valor'ın kanatlarını ve Blizzard tarafından geliştirilen ve henüz kapalı beta aşamasında olan Heroes of the Storm'da yer alacak olan "Valla the Demon Hunter" karakterine sahip olacaksınız.

Ayrıca şunu da eklemekte fayda var ki yarından itibaren 2.0.1 güncellemesi aktif olacak Bu güncelleme ile birlikte Loot 2.0 ve Pragon 2.0 sistemleri aktif olacak bunların dışında neredeyse tüm sınıflarda ufak düzenlemeler gerçekleşecek. 2.0.1 güncellemesinin asıl amacı oyuncuların Reaper of Souls'a daha hızlı alışmalarını sağlamak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0