• Anasayfa
  • Oyun
  • Son Zamanların En İlginç Türk Mobil Oyunu: Recontact İstanbul

Son Zamanların En İlginç Türk Mobil Oyunu: Recontact İstanbul

1
0
0
0
0
Bu aralar Türk mobil oyunlarına sıklıkla rastlar olduk. İçlerindeki en farklı içeriğe sahip olanı ise kesinlikle Recontact İstanbul oldu.
Mükemmel grafiklere ve büyük bütçelere sahip olmasalar da son zamanlarda Türklerin geliştirdiği mobil oyunların sayısında belirgin bir artış yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde tavsiye ettiğimiz Palyaço Evi oyunu, genel olarak baktığımızda üzerinde çok fazla emek yokmuş gibi görünüyor fakat ben hiçte öyle olduğunu düşünmüyorum. Tıpkı Recontact İstanbul’da olduğu gibi.

Bir video-bulmaca oyunu olan Recontact İstanbul, Eray Dinç, Can Aksoy, Umur Saruhan Özgüler ve Simay Dinç tarafından geliştirilmiş. Oyunda sizden, İstanbul’da güvenlik kameralarıyla çekilen figürlerden oluşan kişileri bulmanız isteniyor. Tamamen sabır isteyen oyunda istenilen görevleri yerine getirebilirseniz farklı bölümlere geçiyorsunuz. İlk olarak İstanbul’da çekilen oyun, ilerleyen zamanlarda farklı şehirlere ait versiyonlarına da sahip olacak.Oyunu indirmek isteyenler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.
 
  Recontact İstanbul


 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0