9GAG’tan Mobil Oyun: Redhead Redemption

0
0
0
0
0
9GAG’tan Mobil Oyun: Redhead Redemption
Aylık 80 milyon tekil ziyaretçisi bulunan Asya merkezli 9GAG, artık mobil oyun sektörüne de girdi. Paylaştığı komik ve eğlenceli içeriklerle dünya genelinde büyük bir takipçi kitlesi bulunan 9 GAG, ilk mobil oyunu olan Redhead Redemption’u çıkardı.
Aylık 80 milyon tekil ziyaretçisi bulunan Asya merkezli 9GAG, artık mobil oyun sektörüne de girdi. Paylaştığı komik ve eğlenceli içeriklerle dünya genelinde büyük bir takipçi kitlesi bulunan 9 GAG, ilk mobil oyunu olan Redhead Redemption’u çıkardı.

9GAG’ın mobil oyun sektörüne girmesi, iki girişimcinin tanışmasıyla ortaya çıkmış. Redhead Redemption, aslında Touchten Games’in Cute Kill isimli oyununun bir benzeri. Touchten’in CEO’su Anton Soeharyo ve 9GAG’in kurucu ortağı olan Ray Chan, Skype üzerinden yapılan görüşmelerin ardından bir ortaklığa gidiyor.

9GAG’in mobil oyunu Cute Kill’in bir klonu olsa da içerisinde farklı özelliklerde karakterler bulunuyor. Oyunun şimdilik Android versiyonu bulunuyor. Bu ayın sonunda da App Store’daki yerini alacak. (2017’nin yaz ayları gibi de Windows Phone için gelmesi bekleniyormuş) 

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0