​Resident Evil 7 Sonunda Geliyor Mu?

0
0
0
0
0
Yıllardır oyun sektöründe dönen efsane sonunda gerçek mi oluyor? Resident Evil 7 bu sefer ciddi ciddi geliyor gibi.
Oyun serileri içinde en başarılılarından biri olan ve oyun dünyasına adını altın harflerle yazdıran Resident Evil serisi, uzun zamandır beklenen yeni oyununa sonunda kavuşuyor olabilir.

Bu sene 20.yılını kutlayan efsane seriye yönelik olarak oyun severler de Capcom'dan özel bir şeyler beklemekte. Daha önceden seri ile bağlantılı olacak Umbrella Corps oyununu duyuran Capcom, Resident Evil 4 ve 5'in de yeni nesil konsollar için yeniden düzenleneceğini açıklamıştı.
 

 
Şimdi ise sıra, hayranların uzun zamandır beklediği Resident Evil 7'ye geldi. Aslında Resident Evil 7 yıllardır konuşulmakta ve süreki ''bu sefer geliyor'' tarzında söylentilere malzeme olmakta (yakında Half-Life 3 gibi olacak bunun da muhabbeti herhalde).

Yılın ikinci yarısı için önemli planları olduğunu açıklayan Capcom'un bu açıklaması Resident Evil 4 ve 5'in geri dönüşü olarak yorumlanmıştı. Fakat gelen haberlere göre Capcom daha büyük bir süprizin peşinde. Tabii bu durum ''Resident Evil 7 Geliyor!'' diye yorumlanamaz ancak bundan daha büyük ne gibi bir süpriz olabilir ki?Capcom'un olası bir Resident Evil 7 planı varsa bunun 14-16 Haziran'da düzenlenecek E3'te açıklanması bekleniyor. Oyunun ise -eğer gelecekse- ya bu yılın sonunda, ya da 2017'nin ilk aylarında görücüye çıkması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0