9999 in 1 Oyun Konsolu: Retron 5

0
0
0
0
0
9999 in 1 Oyun Konsolu: Retron 5
Playstation 4 ve Xbox One arasında ki yeni nesil mücadelesi süre dursun yepyeni bir oyun konsolu piyasaya çıktı. 
Playstation 4 ve Xbox One arasında ki yeni nesil mücadelesi süre dursun yepyeni bir oyun konsolu piyasaya çıktı. Yine mi Android tabanlı bir oyun konsolu geliyor diye düşünüyorsanız bu konuda yanılıyorsunuz. Retron 5 adlı bu oyun konsolu işin aslından 5 oyun konsolunun birleşmiş hali diyebiliriz. Retron 5 adlı bu konsol sayesinde NES, SNES, Famicom, Sega Genesis ve GameBoy Advance konsollarında yer alan oyunları oynayabileceksiniz.

Üstelik Retron 5 adlı bu oyun konsolunun fiyatı 139.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Konsol 22 Mayıs tarihinde resmi olarak pek çok ülkede çıkış yaptı. Ancak tahmin edeceğiniz üzere Retron 5'in resmi olarka çıkış yaptığı ülkeler arasında Türkiye yer almıyor ne yazık ki. Ayrıca Retron 5 oyun konsolu HDMI bağlantısını destekleyecek ve 720 P'ye kadar oynanış desteği sunacak.

Kendi açımdan NES, SNES ve Gameboy Advance oyunlarını epeyce seven biriyim hatta fırsat buldukça emulatörler sayesinde bu konsolların oyunlarını oynuyorum halen(hey gidi Pokemon Red Edition). Her ne kadar konsol ülkemizde resmi olarak satışa çıkmamış olsa da eBay türevi sitelerden konsolu satın almak mümkün. 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0