• Anasayfa
  • Oyun
  • Rise of the Tomb Raider'ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Rise of the Tomb Raider'ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

0
0
0
0
0
Yılın en merakla beklenen oyunlarından Rise of the Tomb Raider'ın çıkış tarihi açıklandı. Ancak konsol ve pc tarihleri arasında bir fark var.
Oyun konusunda en çok sevilen ve milyonlarca kişinin şimdiye kadar en az bir oyununu oynamış olduğu Tomb Raider'ın son oyunu Rise of the Tomb Raider'ın, E3 2015'te ortaya çıkan trailerı ile meraklar hat safhaya taşınmıştı. Sıradaki oyun fuarı olacak olan Gamescom'da detaylandırılması beklenilen oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

Lara ablamızı yeni maceraların beklediği Rise of the Tomb Raider "Timed Exclusive" yapısında bir oyun olacak. Bu da Xbox One ve Xbox 360 konsollarına daha önce geleceği ve PC ve PlayStation konsoluna daha sonra geleceği anlamına geliyor. 10 Kasım 2015 olarak açıklanan tarihi biraz önce de bahsettiğimiz gibi Xbox konsolları için geçerli. PlayStation ve PC platformuna ise daha sonra gelecek.Söylentilere göre Ocak-Şubat 2016'da PC platformuna gelecek olan oyun bir süre Xbox oyuncularının PS platformundaki oyuculara biraz hava atma kaynağı olacak. Çünkü PlayStation tarafına oyunun 2016'nın sonbahar aylarında, yani 1 sene sonra gelmesi bekleniyor. Bu da gerçekten uzun bir süre.

Bakalım PS4 kullanıcılarının bu duruma tepkisi nasıl olacak ve Lara Croft ablamızın bu yeni oyununda bizleri nasıl bir maceraya sürükleyecek hep beraber göreceğiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0