Rock Band 4'ten İlk Şarkılar Geldi

0
0
0
0
0
Rock Band 4'ten İlk Şarkılar Geldi
Kullanıcıya farklı enstrümanlar sağlayarak bir rock grubu edasında şarkılar çalmanızı sağlayan oyun Rock Band'in yeni versiyonu 'Rock Band 4'ten ilk 6 şarkı geldi.
Önümüzdeki ay (yani Haziran'da), E3 2015 gerçekleşecek. Pek çok yeni oyuna kavuşacağımız etkinlikte merakla beklenen oyunlardan biri de, enstrüman similasyonu tadında, oldukça da hayranı olan Rock Band 4.

Dünyanın en büyük oyun geliştirici şirketlerinden biri olan Harmonix'e ait oyunun, daha önceden sizlere Xbox One ve PS4'e geleceğini söylemiştik.

Geçtiğimiz günlerde Guitar Hero Live'da bulunacak şarkıların bir kısmı açıklanmıştı. Guitar Hero'nun en büyük rakibi konumunda olan Rock Band de bu hamleye karşılıksız kalmayarak, kendi oyunundan 6 şarkıyı paylaştı. Gönül isterdi ki daha fazla şarkı açığa çıksın ancak, Harmonix anlaşılan oldukça iddialı ki biraz daha sabretmemizi istiyor.

Rock Band 4'te karşımıza çıkacak altı şarkı şu şekilde;

Avenged Sevenfold – Hail to the KingFleetwood Mac –You Make Loving FunJack White – LazarettoThe Killers – Somebody Told MeSpin Doctors – Little Miss Can’t Be WrongThe Who – The Seeker

 

 

 

 


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0